Rezidence Mánský dvůr

POPIS PROJEKTU

Jedná se o rekonstrukci/nástavbu jednopodlažní budovy, která v minulosti sloužila jako výrobní a skladovací prostor. Našim záměrem bylo vytvořit klidné bydlení v těsné blízkosti centra. Vzhledem ke stávající konstrukci objektu a požadavků územního plánu jsme se rozhodli pro koncept 8 mezonetových bytů.

Pro každý byt je v přízemí vyhrazeno 1 parkovací stání. Jako zázemí pro jednotlivé majitelé bytů máme v rámci prvního podlaží kolárnu/kočárkárnu, skladovací koje. Samozřejmostí je prosvětlená hala s prvky zeleně, které navozují příjemnou a svěží atmosféru ihned po vstupu do objektu.

Jednotlivé byty vždy tvoří zádveří, přímý vstup do koupelny a hlavní obytné místnosti. Do patra jdeme z hlavního obytného prostoru po rovnoramenném schodišti, které je tvořeno kombinací oceli s povrchovou úpravou kovářskou černí a stupně z masivu. Dle jednotlivých bytů najdeme v patře jeden až dva pokoje, v některých i další sociální zařízení. Pro vyznavače loftového bydlení zde máme dva byty.

DETAILY PROJEKTU
  • Datum projektu: projektová dokumentace 2016
  • Zadavatel: Rezidence Mánský dvůr
  • Lokalita: Zlín
Zobrazit všechny projekty

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat skrze náš kontaktní formulář nebo přímo jednoho z našich jednatelů. Působíme po celé České republice.

MARK VALA s.r.o.
Divadelní 603/3, 602 00 Brno - město
IČ: 07214481
DIČ: CZ07214481

Richard Vala
vala@markvala.cz
+420 724 519 635

Petr Mareček
mark@markvala.cz
+420 737 933 992

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form